przedszkole

Follow

This company has no active jobs

0 Review

Rate This Company ( No reviews yet )

Work/Life Balance
Comp & Benefits
Senior Management
Culture & Value

przedszkole

(0)

About Us

Zapraszamy serdecznie do Niepublicznego Przedszkola “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej, które istnieje od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole czynne jest przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, od godziny 7:00 do 17:00.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

W naszym przedszkolu nauczanie i wychowanie odbywają się zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzonymi programami pracy przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

“Promyczek” w Bielsku-Białej został stworzony z myślą o dzieciach, co potwierdza wykształcona, doświadczona kadra nauczycielska oraz wysoki standard warunków lokalowych.

Całkowita powierzchnia naszego przedszkola wynosi 560m2. Posiadamy pięć nowoczesnych, funkcjonalnych sal zajęć z łazienkami, dostosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci poprzez monitoring obiektu przez 24 godziny na dobę oraz posiadanie własnego dużego parkingu.

Naszym priorytetem było także stworzenie dwóch bezpiecznych, funkcjonalnych placów zabaw, które zachęcają do rozwijania umiejętności ruchowych i współpracy w grupie.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | Przedszkole Bielsko Biała
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Office Photos

*

About MRL

MRL is a management consulting firm based in Chaguanas, Trinidad that specializes in Industrial Relations, Expatriate Management, Payroll and Tax services, Contract Labour and Recruitment services.

Find Us On Google

Contact Us

The Management Resource Ltd
366 Central Avenue,
Lange Park, Chaguanas.
Trinidad West Indies
1-868-231-3507
1-868-774-7089
[email protected]